Ödeme

Şu anda aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz (sipariş verirken ödeme yönteminizi seçme seçeneğiniz olacak):

  • Kapıda Nakit
  • Kapıda Kredi Kartı (Visa, Mastercard)
Nasıl satın alabilirim?
Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?
Nasıl satın alabilirim?

Bir satın alma işlemi yapmak için, sipariş etmek istediğiniz ürünleri seçip alışveriş çantanıza eklemeniz yeterlidir. Daha sonra ödeme işlemine devam edebilir ve kapıda nakit veya kapıda kredi kartı seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi başarıyla verdikten sonra, otomatik bir e-posta onayı alacaksınız.

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacınız yok ancak bir hesaba sahip olmak kişisel bilgilerinizi kaydetmenizi ve önceki siparişleri gözden geçirmenizi sağlar. Lütfen hesabınızdaki hiçbir ödeme bilgisini saklamadığımızı unutmayın. Buraya tıklayarak veya sipariş verirken seçerek hesap oluşturabilirsiniz.

Kargo

Türkiye içindeki tüm siparişler, PTT üzerinden aşağıdaki fiyatlarda gönderilir (sipariş verirken oranınızı seçme seçeneğiniz vardır):

  • Ücretsiz Kargo (1-5 iş günü)
Siparişim ne zaman gönderilecek?
Siparişimi nasıl takip ederim?
Siparişim ne zaman gönderilecek?

Pazartesiden cumaya 12: 00’ye kadar verilen siparişler (tatiller hariç) genellikle aynı gün gönderilir. Öğleden sonra saat 12: 00’den sonra verilmiş olan siparişler veya tatil günleri bir sonraki iş günü kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler bir sonraki Pazartesi günü gönderilecektir (tatiller hariç).

Siparişimi nasıl takip ederim?

Siparişiniz gönderildikten sonra, izleme bilgileri içeren bir e-posta bildirimi alırsınız. Siparişinizin gönderildikten sonra takip bilgilerinin güncellenmesinin 24 saat kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

Menü
Open chat